Srpen 2013

:O

29. srpna 2013 v 14:23 | Mitsuko
takže zase po hoďce Čaos el sbios. Něco mne udivilo:
Bastík před: Bastík dnes:

Ano fascinuje mne ta přemňena. Nejde o barvu srsti, to nikoliv, jde o jeho stavbu těla.
Dříve než Angloarab, vypadal jako nějaký Bagan skřížený s Angličanem. Respektive
byl mohutný. Nic méně, jak se vám více líbí Bastík, před či po? :D
tak Čao :)

Stavba těla

29. srpna 2013 v 12:42 | Mitsuko |  Anatomie Koní
Popis částí těla:
Takže...
Špatná nebo nedostatečně vyvinutá stavba těla (sražená záď, jelení krk, úzká kopyta, kravský postoj…) způsobují zdravotní problémy a snižují pohyblivost. Nohy by měly být rovné, ani vypoulené ani klenuté k sobě

Hlava:Hlava by měla být přiměřená velikosti těla koně, měla by mít správný úhel připojení krku kvůli funkci dýchání a pohyblivosti. Nozdry jsou velké a široké. Podle profilu se rozlišuje hlava rovná, klabonosá (vypouklá, například u starokladrubských koní), štičí (konkávní, s miskovitým profilem, u arabů), volská, babská a klínovitá. Uši jsou důležité nejen pro sluch koně, ale jejich pozice slouží i ke komunikaci. Např. uši sklopené dozadu znamenají, že kůň je podrážděn. Oči jsou velké a jasné, posazeny jsou daleko od sebe. Zrakové pole pokrývá asi 320°. Žuchvy neboli ganaše jsou tvořeny hlavně žvýkacími svaly.

Krk:Základem krku je, stejně jako u všech ostatních savců, 7 krčních obratlů. Délka a tvar krku mají značný vliv na pohyb koně.

ok, tak opět sem tu s fotkama -.- :D

26. srpna 2013 v 8:46 | Mitsuko |  Náš Trénink
Čauťe, opět jsem tu s fotka -.-. Příště sem dám něco z anatomie koní.

Nový lay :D

21. srpna 2013 v 19:15 | Mitsuko |  Oznámení

Čauťe
tak abych netrhala partu, tak jsem si udělala nový lay :D. Nom, já vím, že jsem
s tím příšerná, mě to baví :DDD! Lay- Me Gusta? Yep, Me Gusta!
Doba trvání-30 minut
Spokojenost-98 %
Bože! Sem Magor! .D. Huj, tak já pádim, Čauuu :DDD

Koně :D

19. srpna 2013 v 15:41 | Mitsuko |  Naši koně
Takže nom, Čauťe
Dneska sme byly s mamčou na Strážu :D paaráda ;3 Jeli jsme
na koních dolu k brodu,aby jsi namočili nožky. Já jela na Bastíkovi
-nom, jak jinak že?:D Mám fotky, ale ne přímoz brodu ;). Mám fotky
jak byli na zahradě :). Ale že si to v brodu užívali!:DD. Sem měla
na Bastíkovi vegáček(kdyby někdo nevěděl, co to je, tak je to pohoda
:D). Pak jsem naLivetce jela domů sama-prostě vyjížďka.


Jízdárna s Lady

14. srpna 2013 v 19:19 | Mitsuko |  Náš Trénink
Čauťe ;D omlouvám se že jsem se nějakou dobu neozvala. Už mi jde spustit Star Stable online..jenže když sem to vypínala ze hry, tak se nám nějak rozbil z toho notebook(to byl důvod, proč jsem se neozvala), a ke všemu sem měla zákaz na PC.

Pro moje nové SB

10. srpna 2013 v 19:38 | Mitsuko |  AFFS
Takže Čauťe lidi :) mám tu diplomek A1/1 pro Kristin za SB. Dnešní trénink se zrušil -.-, což se mě docela dotklo, protože to ucka slibovala a povídala že až přijede, budeme stavit pro mne a Bastíka překážky. No jenže sliby chyby :D. Ale jo, zamrzelo mne to. Takže sme to přesunuly na zítra... plánovala jsem, že vám sem dám fotky z dneška :/ Ale jaksi nebude nic ://. No nic, tak jdeme tedy k diplomku.

Takže to je všechno, snad fotky budou zítra ;D
Mitsuko

Nový lay

7. srpna 2013 v 21:51 | Mitsuko |  Oznámení
Čus SB a podivná stvoření. Jak ste si určo již všimli, tak mám opět nový lay. Pro nová SB- nebojte, to je u mě normální :´D.. Ne, tenhle lay splňuje moje požadavky a přání, tím pádem i ho ponechám delší dobu :3. Spokojenost s layoutem- 95% ze 100%. Což je skvělý výsledek.


ohodnoťte mojí třičtvrtě hodinovou práci prosím:´D
Čus
Mitsuko

Diplomek za SB pro Karmen

5. srpna 2013 v 13:48 | Mitsuko |  AFFS

Takže Čauťe SB Nová tak starší :). Jinač přestanu s tím trapným Íha a Frrrk! Připadá mi to trapné...Už nejsem tak malé děcko, abych to pořád písala. Takže jak je v nadpisu, tak mám už vyrobený diplomek pro Karmen-> Doufám že se ti bude líbit :). Za pár dnů vyrobím Měsíční diplomek pro Kailu. Nom, já vím že jsem s těmi diplomky magor, ale mne nezměníte, mě to baví :´D. Dneska mi drobet šplouchá na maják :D Juj, tak ať vás netýrám těmi mými Kecy a řitními bláboly, tak to ukončím Diplomkem.


Huh O.O tak konec, Čus 8)

Mitsuko

Novinky

4. srpna 2013 v 15:50 | Mitsuko
Íha
Čauťe SB, přináším vám nové novinky jak ze svého světa, tak z blogu. Tak nejprve novinky z blogu- mám dvě nová SB-> Nelli a NaTyy. A v dnešním článku budou pro ně diplomky za SB. Další novinka na blogu je, že mám nový dess. Pro novinky z blogu, je to všechno. A teď Novinky z mého světa- Bastík má otlaky kopyt -.- Já říkala ať se teď na sezónu(na léto) ková. Ne a ne a ne! Prostě nechtějí ho kovat, a samozdřejmě na to Bastík doplatil-.- . O příštím víkendu se budou stavit pro mne a Bastíka překážky. Koncem zimy jdu na zzvj si dělat licenci(to je sice až za půl roku, ale pro mne to novinka je, takže se tím nijak netrapte xD ;) ). Před pár dněma jsem cválala bez sedla(tím pádem to souvisí s těmi překážkami, neboť díky tomu že už umím cválat bez sedla, bez lonže a lonžáku, jsem si vysloužila konečně připravování na parkur). Tak já už vás těmi mými novinkami z mého světa nebudu bombardovat. Deme tedy k diplomkům-


Toť vše
Mitsuko
Frrrk!